Mobile tillefoan
+86-13273665388
Skilje Us
+86-319+5326929
E-post
info@milestonea.com

Hege kwaliteit Full Flow Oil Filter P559000 foar Donaldson

Koarte beskriuwing:

Hichte: 300 mm
Buitendiameter: 119 mm
Binnendiameter: 102 mm
Gewicht: 1.513 kg
Threadgrutte (inch): M95 x 2.5
Plak fan oarsprong: Hebei, Sina
Merknamme: MST
Materiaal: izer+filterpapier, Papier en metaal
Kwaliteit: Hege kwaliteit
Levertiid: 7-15 dagen
Ferpakkingsdetails: 1. Oanpast 2. Neutrale ferpakking 3.MST -ferpakking
Garânsje: 5000-10000miles
HS -koade: 8421230000


Produkt Detail

Produkt tags

Cross Reference

CASE IH 76612210
CASE IH 84385571
CASE IH 87408494
CUMMINS 2882674
CUMMINS 3101869
CUMMINS 3406809
CUMMINS 4906633
DOOSAN 47400034
DYNAPAC 945949
EUCLID E12979663
FIAT-HITACHI 76194865
GROVE 9414101645
INGERSOLL-RAND 23020407
INGERSOLL-RAND 54662028
KOBELCO 76612210
HYSTER 1415822
KOMATSU 62165-45110
LIEBHERR 10332314
LINDE 3562229031
SISU 1216 400571
SPERRY NEW HOLLAND 76612210
SPERRY NEW HOLLAND 84385571
TEREX 15275439
TEREX 1550 1271
ALCO FILTER SP-1444
BALDWIN BD7154
BALDWIN BD7509
COOPERS LSF 5190
DONALDSON P559000
DT 2.11133
DT Spare Parts 2.11133
FIL FILTER ZP 3151 MG
FLEETGUARD LF9001
FLEETGUARD LF9031
FLEETGUARD LF9080
FRAM PH8691
GUD FILTERS Z 603
KNECHT OC 516
LUBERFINER LFP 9001
MAHLE FILTER OC 516
MAHLE ORIGINAL OC 516
MANN-FILTER WP 12 120
MANN-FILTER WP 12 120/1
PUROLATOR L 65329
SCT Dútslân SK 5804
SogefiPro FT5840
WIX FILTERS 57746
WIX FILTERS 57746XD

LJK (1)
Foardielen fan ús produkten
(1) It hat goede luchtpermeabiliteit en stabile prestaasjes.
(2) Grut opklapfilter, mear opklapber filterpapier.
(3) It filterelemint hat grut gebiet en lange servicelibben.
(4) Hege luchtstream en lege wjerstân meitsje de motor machtiger.
LJK (2)


  • Foarige:
  • Folgjende:

  • Skriuw jo berjocht hjir en stjoer it nei ús